İçeriği Paylaş:

Freelyshout nedir? Yerli sosyal medya platformu!

Paylaş!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Freelyshout nedir?

Kelime anlamı “Özgürce Haykır!” olan Freelyshout 2013 yılında kurulmuş özgür bir sosyal medya sitesidir. Freelyshout başarılı iki Türk girişimci tarafından hayata geçirilmiş özgürlük deneyimini kullanıcılara tam anlamıyla yaşatan ve hızla gelişmeye devam eden bir platformdur. Freelyshout’a ister freelyshout.com adresinden ister ozgurcehaykir.com adresinden erişebilirsin. Resmi açıklamaları şu şekildedir:

“Freelyshout, 26 Şubat 2013 tarihinde tüm sınırları ortadan kaldırıp daha güvenli ve özgür bir internet anlayışı sağlamak amacıyla oluşturulan bir platformdur. Söz haklarına, kişisel özgürlüklere ve fikirlere saygı göstermeyi kendine ilke edinmiştir. Tamamen bağımsız bir platformdur. Kullanıcılarını rahatsız edecek olan özellikleri barındırmamaya söz vermiştir.

Neden Freelyshout?

Freelyshout hiçbir sosyal medyada bulunmayan özellikleri barındırmaktadır. Bu kullanmanız için yeterli bir sebep olmayabilir fakat hayatınızı tam anlamıyla kolaylaştıracak olan özelliklere sahiptir.

SMS ile haykır!

Telefonunuzdan “0850 840 2686” numarasına SMS attığınızda, Freelyshout’ta kayıtlı olan numaranızın bulunduğu hesapta paylaşım yapabilirsiniz. Ayrıca “bildirim” yazıp göndererek o an bulunan bildirimlerinizin bilgisine ulaşabilirsiniz. Sistem çok hızlıdır.

Mail ile haykır

shout@freelyshout.com adresine hesabınızda kayıtlı olan mail adresiniz ile attığınız her mail bir shout olarak sayılacak ve adınıza paylaşım yapacaktır. Sistem çok hızlıdır.

Yapay Zeka

Freelyshout yapay zeka üzerinde çalışmalarını sürdürmekte ve çok kısa bir zaman sonra yayına sokacaktır. Yapay zeka testi için bir deneme yapma fırsatına sahip oldum, #FreelyshoutYapayZeka tagıyla paylaştığım gönderiye gelen SMS ile cevap. İnanması zor ama bu cevabı bana yöneticiler değil yapay zeka verdi 🙂 Ayrıca #FreelyshoutYapayZeka yerine #FreelyshoutYapakZeka yazamam rağmen 🙂

Attığım Shout

Yapay zekanın bana verdiği karşılığa bakalım şimdide 🙂

Asıl sen beni çok mutlu ettin #Freelyshout :))

Konu hakkında ayrı bir yazı yazmayı planlıyorum sistem yayınlansın bir kullanalım görüşlerimi mutlaka yazarım.

 

Karakter sınırlandırılması yok!

Twitter’da bulunan 280 karakter sınırlandırılması Freelyshout’ta bulunmamaktadır.

Kaynaklar ve Haberler

Freelyshout, sıradan ve amaçsız bir sosyal ağ olmaktan ziyade, her açıdan faydalı olmak için sistemli yenilikler sunmaktadır. Bunlardan biri de “araştırmacılık sistemi”. Anahtar kelimeyi arama kısmına yazman yeterli. Konu hakkında yüzlerce haber ve yazı anında sana sunulacaktır.
Freelyshout, sosyal ağ sistemine yeni bir bakış açısı getirmeyi ve en önemlisi “her açıdan” kullanıcıya fayda sağlayabilmeyi amaçlamaktadır. “Yenilikçilik, kullanıcı talepleri, kusursuza ulaşma, güven, disiplinli çalışma” unsurlarını can-ı gönülden benimsemektedir.

Arkadaşlar kısaca Freelyshout üzerinden aradığınız konu hakkında paylaşılanlara, hesaplara, haber ve makalelere ulaşabilirsiniz.

Çiz Haykır

Tabuları yıkan bu sistem sosyal ağlar üzerinde sadece Freelyshout’ta mevcut. Yetkililer, Freelyshout’ta sadece site üzerinden yazarak değil, çizerek de haykırılabileceğini belirtmekte. Çiz – Haykır sistemi ile birlikte vermek istediğiniz mesajı çizerek de verebilirsiniz.

Yer Bildirimi

Freelyshout üzerinden yer bildirimi yapıldığı taktirde, o yer hakkında detaylı bilgiye ulaşmak mümkündür. Mekâna özel olan sayfa üzerinden, harita konumu, yol tarifi, telefon, web sitesi, popülerlik oranları ve diğer bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. Mekân hakkında, resimler, videolar, en son çıkan haberlere ve yakında olan ilgili Mekânları aynı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. İstenirse, yol tarifi alabilmeniz için harita detayını görebilirsiniz. Türkiye ‘de ve Dünya’nın her yerinde birçok mekân hakkında bilgi mevcut.

 

Sosyal Ağlar Arasında En Detaylı Hashtag Sistemi

Freelyshout’ta hashtag sahibiyseniz, yani o tagı ilk siz shoutladıysanız o tagın tek yetkilisi sizsiniz. Tagınıza video ekleyebilirsiniz ki bu özellik, sistemi diğer hashtag sistemlerinden ayrıcalıklı kılmaktadır. Ek olarak tagınızın sıralamasını tespit edebilir, üst ve alt sıradaki tagların isimlerini görebilirsiniz. Ayrıca tagınızla ilgili en detaylı istatistikleri kendinize özel tag panelinden görebilirsiniz.

Freelyshout’a diğer ağları entegre edebilirsiniz!

Freelyshout üzerinden haykırdığınızda dilerseniz sizin uygulamayı etkinleştirip Twitter üzerinden tweet atabilirsiniz.

 

Freelyshout Mobil Platformda

 

Özgürlüğün mobil hali!

Şuan sadece Android ve iOS işletim sistemlerinde bulunan Freelyshout mobil uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Freelyshout uygulamasını indirerek daha hızlı kullan, istediğin zaman ve istediğin yerden Özgürce Haykır.

Freelyshout Android uygulamasını indirmek için tıkla!

Freelyshout iOS uygulamasını indirmek için App Store’da Freelyshout aratabilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Freelyshout nedir? Yerli sosyal medya platformu!

İnternet

5/01/2018 | Yorum Yok | 0 | Önder BAYGIN